کد خبر: 1522 A

در مراسمی با حضور معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما، مدیر کل و جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز کیش از دو هزار دقیقه تولیدات فاخر مرکز کیش رونمایی شد.

ایلنا: از دو هزار دقیقه تولیدات فاخر مرکز کیش رونمایی شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، کیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در این مراسم با اشاره به تغییرات ساختاری صورت گرفته در رادیو کیش گفت: طی یک سال گذشته بر اساس نظرسنجی‌های متعدد صورت گرفته نقاط ضعف برنامه‌ها و سلیقه‌های متنوع مخاطبان شناسایی گردید و با توجه به آسیب شناسایی برنامه‌ها، بر اساس یافته‌های علمی و مشاوره کار‌شناسان خبره تولید، تغییرات دانش بنیان بر مبنای پژوهش در برنامه‌های رادیو ادامه داشته که البته این تغییرات با افزایش میزان مخاطبان و رضایت آنان همراه بوده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش، راه اندازی گروه نمایش در رادیو، راه اندازی واحد انیمیشن، افزایش میزان ارتباط زنده با شبکه‌های سراسری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (۷۸ ساعت ارتباط زنده در ۵ ماه اول سال ۱۳۹۱)، تولید برنامه‌های عروسکی، انیمیشن، رئال – عروسکی، تله فیلم، مستند و... در حوزه سیما، راه اندازی واحد سیار تلویزیونی، رفع نابسامانی‌های فنی در حوزه فنی و تولید گزارش‌های مطلوب خبری در حوزه خبر را از دیگر موفقیت‌های صدا و سیمای کیش عنوان کرد.

کیومرث طهماسبی، معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در این مراسم با بیان اینکه توجه به ویژگی‌های بومی و محلی در تولیدات مراکز استان‌ها به جذب مخاطب کمک می‌کند گفت: برنامه‌های تولیدی در صدا و سیما باید با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان، میزان آگاهی آنان را افزایش دهد.

طهماسبی افزود: ساخت برنامه‌های کوتاه کیفی، موجب تأثیر گذاری بیشتر برنامه‌ها می‌شود و عرضه مناسب این برنامه‌ها، افزایش مخاطبان را بدنبال خواهد داشت.

معاون امور استان‌های صدا و سیما، فعالیت در رسانه ملی را یک کار گروهی دانست و گفت: داشتن انگیزه، پشتوانه فکری مناسب در برنامه سازی و همکاری و هماهنگی در ساخت برنامه‌ها زمینه را برای تولید مناسب و مورد رضایت مخاطب آماده می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر