کد خبر: 1605 A

در جلسه ضرغامی با سعید لو مطرح شد

بیش از هزار خبرنگار، تصویربردار و فعال رسانه‌ای داخلی و خارجی، پوشش خبری و رسانه‌ای اجلاس تهران را بر عهده خواهند داشت.

ایلنا: صبح امروز در جلسه‌ای با حضور رئیس رسانه ملی، معاون بین‌الملل رئیس جمهور، معاونان ومدیران ارشد صداوسیما و مسئولان «رسانه‌ای، فنی و پشتیبانی» برگزاری اجلاس شانزدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سیما،سعیدلو معاون رئیس جمهور و رئیس ستاد برگزاری اجلاس شانزدهم در این نشست با تشکر از برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر رسانه ملی اعلام کرد: همه چیز برای برگزاری اجلاسی در خور شأن جمهوری اسلامی و ملت ایران آماده است.

ضرغامی نیز اعلام کرد رسانه ملی با همه توان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، برای تبیین ابعاد تاریخی اجلاس شانزدهم و انعکاس هنرمندانه و حرفه‌ای این اجلاس مهم آمادگی دارد.

معاون وزیر خارجه نیز گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده اجلاس شانزدهم یکی از پرمحتوا‌ترین نشستهای جنبش عدم تعهد خواهد بود. در جلسه صبح امروز همچنین آخرین هماهنگی‌های لازم در ابعاد مختلف ایجاد شد.

شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد از پنجم تا دهم شهریور ماه جاری با حضور سران، مقامات بلند پایه، وزیران خارجه و کار‌شناسان ۱۲۰ کشور عضو، در سه سطح کار‌شناسی، وزیران امورخارجه و سران، در تهران برگزار می‌شود.

بیش از هزار خبرنگار، تصویربردار و فعال رسانه‌ای داخلی و خارجی، پوشش خبری و رسانه‌ای اجلاس تهران را بر عهده خواهند داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر