کد خبر: 16358 A

تله فیلم داستانی «آسمان بی‌ستاره» تولید مشترک حوزه هنری استان و صدا و سیمای مرکز سمنان آماده نمایش شد.

ایلنا: تصویربرداری تله فیلم «آسمان بی‌ستاره» در روستای فینسک از توابع بخش شهمیرزاد سمنان انجام شده و هدف از تولید آن تسهیل ازدواج و القای حس امنیت، خودباوری، امید و اعتماد به نفس، عزت و غرور ملی در جامعه با تاکید بر ظرفیت‌های بومی و محلی اعلام شده است.
به گزارش ایلنا به نقل از حوزه هنری،حیدر عباس‌زاده کارگردان، محمد نداف نویسنده، علیرضا نجم الدین مدیر تصویربرداری، محمد پهلوان جلوه‌های ویژه بصری، مهدی نجفی تدوین و صداگذاری، سید امیر تقوی طراح گریم، یمین غفاری موسیقی متن، سید رضا حسینی نیا صدابردار همزمان، بهار ذوالفقاری طراح لباس، محسن رامه طراح صحنه و بهرام کمیجانی مدیر تولید و برنامه ریز این اثر سینمایی را تشکیل می‌دهند.
همچنین فریدون امیر عبداللهیان، مهرداد طوسی، حسام خلیل نژادی، مهدی حسن‌زاده، محسن اصغریان، مژده بیدختی، غلامرضا اردیانی، مهشید صدقی، سوسن یحیائی و مهدی رحیمیان از بازیگران تله فیلم «آسمان بی‌ستاره» هستند.
داستان این فیلم ماجرای خواستگاری برزو از ستاره است اما هر بار که برزو تصمیم دارد به خواستگاری ستاره برود اتفاقاتی باعث اختلاف روابط پدرانشان می‌شود و مراسم خواستگاری به تعویق می‌افتد و....
تله فیلم «آسمان بی‌ستاره» در یک قسمت ۹۰ دقیقه‌ای تولید مشترک حوزه هنری سمنان و شبکه استانی به زودی از شبکه استانی سمنان پخش خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر