کد خبر: 1714 A

برنامه «رادیو پنجشنبه» هر پنجشنبه ساعت ۹ تا ۱۱ از شبکه رادیویی تهران موج اف.‌ام ردیف ۹۴ پخش می‌شود.

ایلنا: مجید خسروانجم، سردبیر و تهیه کننده با اعلام پخش برنامه «رادیو پنجشنبه» یادآور شد: این برنامه اولین جنگ تفریحی، فرهنگی و علمی رادیو تهران است که با هدف نوآوری در ارائه یک برنامه پربار اطلاعاتی با زبانی ساده، خودمانی و جامعه پسند و همچنین با ایجاد فضایی تفریحی و طنزآمیز از شبکه رادیویی تهران پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، از دیگر بخش‌های حائز اهمیت این برنامه اختصاص بخش‌هایی به فناوری اطلاعات است که در مورد مسائل و دغدغه‌های روز کاربران به زبان ساده اطلاع رسانی می‌شود، موضوعات مورد بررسی در این برنامه ویندوز، آنتی ویروس و اینترنت ملی و پرداختن به مسائل سخت افزاری و نرم افزاری به زبانی ساده است.

وی خاطر نشان کرد: مکان‌های دیدنی و اطلاعات گردشگری مربوط به سفر و مسافرت به همراه تغذیه، بلیط، شهر‌شناسی و باستان‌شناسی نقاط گردشگری و دیدنی کشور اطلاع رسانی می‌شود. با توجه به موضوع هفته ده نقاط بر‌تر گردشگری جهان نیز در این برنامه معرفی و شناسایی خواهد شد.

خسروانجوم عنوان داشت: در رادیو پنجشنبه به بازخوانی طنز مکتوب معاصر پرداخته و در مورد آخرین بار‌ها گزارش تهیه می‌شود. عواملی که ما را در تهیه این برنامه یاری می‌دهند؛ آلبرت کچویی کار‌شناس ادبیات، فاطمه خوشبختیان گزارشگر، حمید آقاسامان کار‌شناس گردشگری، کیوان نقره کار کار‌شناس فناوری اطلاعات.

«رادیو پنجشنبه» را هر پنجشنبه ساعت ۹ تا ۱۱ از موج اف.‌ام ردیف ۹۴ یا موج‌ای.‌ام ردیف ۱۳۳۲ از شبکه رادیو تهران بشنوید. مخاطبان با ارسال پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ یا با مراجعه به آدرس الکترونیکی وب سایت رادیو تهران radiotehran@irib. ir می‌توانند موضوعات مورد علاقه و دیدگاه‌های خود را مطرح کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر