کد خبر: 23826 A

بررسی ضرورت‌های مثبت و سازنده تعامل دولت و مجلس را در برنامه بحث روز شنبه ۱۱ آذر ماه، از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از رادیو تهران موج اف.‌ام ردیف ۹۴ بشنوید.

ایلنا: پژمان کریمی(سردبیر برنامه بحث روز شنبه) خاطر نشان کرد: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی ‌بر ضرورت تعامل مجلس با دولت و نظر به اهمیت این موضوع برنامه بحث روز رادیو تهران شنبه ۱۱ آذرماه، ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس به بررسی ضرورت‌های مثبت و سازنده تعامل دولت و مجلس می‌پردازد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، وی یادآور شد: در این برنامه به نحوه و چگونگی تعامل دولت و مجلس، منافع این تعامل برای کشور، ضرورت همفکری، تدبیر و همراهی تعامل دولت و مجلس در حل مشکلات همچون تورم و ارز، راهکارهای تقویت این تعامل و... از جمله مسائلی است که در این برنامه بحث و بررسی می‌شود.

برنامه گفتگو محور بحث روز کاری از گروه نیمروزی است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ با حضور کار‌شناسان و مسئولان به بحث و گفتگو پیرامون یکی از مباحث مهم روز می‌پردازد. شنوندگان می‌توانند از طریق دو شماره تماس ۳۳۹۱۴۱۴۱ و ۳۳۹۱۴۱۴۲ دیدگاه‌های خود را در زمان پخش برنامه با مسئولان برنامه در میان بگذارید.

برنامه بحث روز موضوعات مورد نظر شما را جهت طرح و بررسی در برنامه از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۵۶ و سایت شبکه به نشانی www. radiotehran. ir دریافت می‌کند

رادیو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر