کد خبر: 41693 A

همزمان با شب میلاد پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفرصادق (ع) ویژه‌برنامه «عطر صلوات» کاری از گروه معارف رادیو قرآن به روی آنتن این شبکه رادیویی می‌رود.

ایلنا: ویژه‌برنامه «عطر صلوات» کاری از گروه معارف رادیو قرآن، دوشنبه شب از ساعت ۲۰: ۰۵ همزمان با شب میلاد پیامبر اکرم(ص) و میلاد امام جعفر(ع) از شبکه رادیویی قرآن پخش خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو قرآن، این ویژه‌برنامه که رویکردی کارشناس‌محورانه دارد با حضور حجت‌الاسلام محمد شیخ‌الاسلامی پخش خواهد شد و کار‌شناس حاضر در برنامه ضمن بیان فضیلت صلوات به تبیین و بیان نکات مفهومی آیات ۲سوره محمد و آیه ۵۶ و ۱۲۵سوره احزاب می‌پردازد.

همچنین، در این ویژه‌برنامه رادیویی، احمد ابوالقاسمی نیز حضور داشته و به تلاوت آیات ذکر شده در بخش کار‌شناسی برنامه خواهد پرداخت.
اجرای همخوانی «صلوات» و «میلاد نبی» از گروه تواشیح طه‌نبی در استودیو پخش رادیو قرآن با محوریت ویژه صلوات «عیدانه» این ویژه‌برنامه به شنوندگان خواهد بود.

پخش گزارش مردمی و ختم جمعی صلوات از دیگر آیتم‌های درنظر گرفته شده برای ویژه‌برنامه «عطر صلوات» است؛ که علاقمندان می‌توانند دوشنبه ۹ بهمن ماه «عطر صلوات» را به سردبیری مونا توسلی، تهیه‌کنندگی محبوبه کلان‌تر و گویندگی رضا خضرایی ساعت ۲۰: ۰۵ به مدت ۵۵ دقیقه برروی موج اف‌ام ردیف ۱۰۰مگاهرتز از رادیو قرآن بشنوند.

رادیو قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر