کد خبر: 43190 A

شبکه آموزش سیما در ایام دهه فجر آخرین روز‌های زندگی شاه مخلوع را در مستند تاریخی «در کنار فراغنه» را هر شب به روی آنتن می‌برد.

ایلنا: شبکه آموزش سیما در ایام دهه مبارک فجر مجمو عه برنامه‌های مختلفی را با تنوع مناسب برای پخش آماده کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش سیما؛ از آن میان مستند تاریخی «در کنار فراعنه» با طراحی جدید و بهره گیری مناسب از تصاویر آرشیوی در کنار تصاویر جدیدی که در ۹ کشور مختلف تصویر برداری شده است روایتی نو را در معرض نگاه مخاطب قرار می‌دهد.

این برنامه در ایام دهه فجر هر شب ساعت ۱۸‌ پخش می‌شود. این مجموعه مستند را عبدالحمید ارجمند کارگردانی کرده است. موضوع مستند تاریخی «در کنار فراعنه» آخرین روز‌های زندگی شاه مخلوع است که در قالب ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای در تولید شده است. عوامل این مجموعه عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: عبدالحمید ارجمند، مشاور کارگردان و تدوین و تصویربرداری بخش‌های مکزیک و پاناما: فرشاد اکتسابی، مدیر تولید: محمدرضا آلادین، گوینده: داوود نماینده، محقق برنامه: دکتر ابوالفضل آقابابا، نسرین زمهریری و محسن اهدایی، مجری طرح: مهرداد آقاطیب، گروه تصویربرداران خارج: محمدرضا نخودچیان (نگلیس)، احمد مشرفی (فرانسه)، انورابراهیم (مصر)، گروه تصویربرداران ایران: ایرج آلومری، ایرج آلادین، فرشاد اکتسابی

شبکه آموزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر