کد خبر: 50419 A

در مراسم پایانی که در ۱۵ اسفند برگزار می‌شود هنرمندان برجسته کشور، شنوندگان، ورزشکاران، اساتید دانشگاه و نیز کسانی که حتی یک نهالی را کاشته‌اند شرکت خواهند کرد.

ایلنا: نشت خبری جشن بزرگ رویش ویزه روز درختکاری با حضوربهنام احمدپور مبارکه مدیر رادیو جوان، غلامرضا بحیرایی دبیر جشن رویش و نمایندگان رسانه‌های جمعی شنبه ۵ اسفند درشبکه جوان برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ مدیر رادیو جوان ضمن تبریک هفدهمین سالگرد تولد شبکه رادیویی جوان در خصوص جشن بزرگ رویش گفت: رادیو جوان درراستای ترویج فرهنگ درخت و درختکاری و با توجه به پیش رو بودن ۱۵ اسفند این روز با شعار «هرایرانی یک نهال هدیه به فردای ایران» جشن رویش را برگزار می‌کند.

بهنام احمدپور مبارکه افزود: اقدام شبکه جوان برای برپایی جشن رویش با اقبال ارگان‌های در گیر درمسئله فضای سبزو کاشت درخت همچون شهرداری‌ها و سازمان جنگل‌ها ومراتع، منابع طبیعی ومحیط زیست و (NGO)‌ها رو برو شد.

در ادامه این نشست غلام رضا بحیرایی مدیر گروه جوان و دانش شبکه جوان به فعالیت‌ها ی شبکه جوان واقدامات صورت گرفته در خصوص جشن بزرگ رویش وروز درختکاری اشاره کردو گفت: شهردار‌های شهرهای مختلف کشورمان دراین خصوص اعلام آمادگی کرده‌اند ودر تهران نیز شهرداری منطقه ۹ اعلام آمادگی کردند که یک پارک تازه تاسیس را برای جشن بزرگ رویش که در ۱۵ اسفند سال جای در تهران برگزار می‌شود را در اختیار شبکه رادیویی جوان قرار دهد.

وی ادامه داد: کاشت نهال یک هدف بزرگ از جشن رویش است و لزوم فرهنگ سازی برای حفظ طبیعت از اهداف بزرگ ماست.

وی درخصوص حضور مردم و منتخبان باشگاه رادیو جوان اظهار د اشت: در مراسم پایانی که در ۱۵ اسفند برگزار می‌شود هنرمندان برجسته کشور، شنوندگان، ورزشکاران، اساتید دانشگاه و نیز کسانی که حتی یک نهالی را کاشته‌اند شرکت خواهند کرد.

غلامرضا بحیرایی تصریح کرد: کسانی که نهال می‌کارند از آن عکس بگیرند و برای ما بفرستند. ما بعد از نوروز نمایشگاهی از عکس‌های ارسالی ترتیب خواهیم داد. از این طریق می‌توان فرهنگ حفاظت از فضای سبز را نیز جا انداخت.

رادیو جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر