کد خبر: 54049 A

برنامه زنده «کمپاس» (قطب نما) به طور زنده و با تهیه‌کنندگی سیاوش اصغرزاده و قهرمان نورانی از سیمای آذری این شبکه روی آنتن می‌رود.

ایلنا: برنامه سیاسی و گفت‌و‌گو محور سیمای آذری شبکه سحر، با حضور کار‌شناسان و صاحبنظران برجسته ایرانی و خارجی به تحلیل و بررسی مهم‌ترین موضوعات سیاسی روز می‌‌پردازد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه سحر، «کمپاس» (قطب نما) در حال حاضر ۴ شب در هفته از ساعت ۰۰/۲۱ به وقت تهران از سیمای آذری شبکه جهانی سحر پخش می‌شود و با شرکت کار‌شناس استودیویی و ارتباط مستقیم تلفنی با کار‌شناسان تلفنی از جمهوری آذربایجان ارایه می‌شود.
بینندگان این برنامه، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه شاهد پوشش رویدادهای منطقه قفقاز جنوبی بویژه جمهوری آذربایجان، ایران و جهان و منطقه آسیای مرکزی هستند. این برنامه با طرح نقطه نظرات متفاوت و مخالف تبلیغات رسانه‌های غربی پیرامون مسایل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جاری و مورد علاقه مخاطبان هدف خود، تماشاگران بسیاری را در جمهوری آذربایجان جذب کرده است و به دلیل ارائه دیدگاه‌های ویژه و خاص در رابطه با زوایای پیدا و پنهان مسائل جمهوری آذربایجان، از اهمیت ویژه برخوردار است.
کار‌شناسان و تحلیلگران به صورت استودیویی و ارتباط تلفنی به مدت ۳۰ دقیقه به صورت زنده در برنامه حضور دارند و بینندگان نیز می‌-توانند از طریق تلفن با برنامه ارتباط برقرار نمایند.
غلامرضا صفوی و قهرمان نورانی به عنوان مجری- کار‌شناس در این برنامه حاضر می‌شوند.

شبکه سحر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر