کد خبر: 54069 A

داستان «فکر جنایت» اثر لئونید آندره یف از شنبه ۱۹ اسفند، ساعت ۲۳ و ۳۰ در کتاب شب رادیو تهران روایت می‌شود.

ایلنا: محسن حکیم معانی، سردبیر کتاب شب با اعلام پخش داستان فکر جنایت گفت: برنامه «کتاب شب» کاری از گروه شامگاهی رادیو تهران است که هر هفته با روایت داستان‌های مطرح ایرانی و خارجی از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود. به گزارش ایلنا به نقل از رادیو تهران، داستان فکر جنایت اثر لئونید آندره، ترجمه کاظم انصاری از شنبه ۱۹ اسفند روایت و جمعه نقد و بررسی می‌شود.
وی با بیان خلاصه داستان فکر جنایت افزود: شخصیت اصلی داستان انسان عاقل و بالغی است که تصمیم می‌گیرد جنون را تجربه کند، به همین دلیل وارد عالم جنون و دیوانگی می‌شود و بازی خطرناکی را با خود و اطرافیان، آغاز می‌کند. شرح چگونگی قتل و ارتکاب شخصیت داستان به این امر و پیچیدگی و بررسی روان ذهن این قاتل در این داستان بازگو می‌شود.
محمود احمدی و رضا قربانی تهیه کننده برنامه، بهروز رضوی گوینده، احسان پویا به عنوان کار‌شناس و منتقد، معصومه خادم‌نیا، محمدرضا گودرزی و مریم نیک‌رو نویسنده در این برنامه از دیگر عواملی هستند که علاقه مندان کتاب شب را همراهی می‌کنند.
مخاطبان با ارسال پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ و یا با مراجعه به نشانی الکترونیکی radiotehran@irib. ir می‌توانند رمان‌های مورد علاقه خود را معرفی کنند تا در این برنامه خوانده و نقد شود.

رادیو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر