کد خبر: 59 A

شبکه رادیویی قران برنامه «دیبای بهشت» را ویژه حلول ماه شوال و عید سعید فطر برای شنوندگان تدارک دیده است.

ایلنا: شبکه رادیویی قران برنامه «دیبای بهشت» را برای عید سعید فطر تدارک دیده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو قران، این ویژه‌برنامه با هدف گرامیداشت عید سعید فطر و شکرگزاری یک ماه روزه‌داری از دستاوردهای ماه مبارک رمضان و حفظ و صیانت از آن می‌گوید.

ویژه‌برنامه «دیبای بهشت شامل بخش‌های متونوعی همچون کار‌شناسی، گزارش مردمی، معرفی کتاب، حکایت، مسابقه، وله‌های صوتی و ارتباط با مراکز استان‌ها، ارتباط با اماکن مقدس مکه، مدینه، نجف، مشهد، قم و شیراز است.

در بخش کار‌شناسی برنامه» دیبای بهشت «حجت الاسلام سیدهاشم حسینی به بررسی عید فطر از منظر قرآن و روایات می‌پردازد و دستاورهای ماه مبارک رمضان، آداب عید فطر و چگونگی تقویت صفات پسندیده و زمینه سازی برای حفظ الفت و آرامش به وجود آمده در این ماه را برای طول سال بیان می‌کند.

بخش‌های کار‌شناسی تلفنی این برنامه نیز به عیدسعید فطر در ادبیات فارسی، تبیین نقشه راه زندگی برای طول سال با بیان سه محور مهم با توجه به آیات قرآن و همچنین ثمرات روزه و تقوا اختصاص دارد.

تقدیر و سپاس از ماداران به جهت زحمات آن‌ها در ماه مبارک رمضان، گفتگو با روزه اولی‌ها و بهترین عید فطر و نقل خاطرات ماه رمضان مطالبی هستند که در گزارش‌های این برنامه می‌شنوید.

شنوندگان برنامه» دیبای بهشت «می‌توانند در قالب مسابقه تلفنی و پیامکی از رادیو قرآن در عید بزرگ مسلمین که عید بندگی است عیدی بگیرند.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی سعیده دشتی و فاطمه سالمی و سردبیری شفیقه مافی و فاطمه گنجی در قالب پنج برنامهٔ ۵۵دقیقه‌ای با گویندگی آدینه اللهیاری و محمد مطلب از روز یکشنبه ۲۹ مردادماه تا دوم شهریورماه از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود.

ویژه برنامه» دیبای بهشت «کاری از گروه مناسبت‌های ویژه است که علاقمندان می‌توانند این برنامه را از روز یکشنبه ۲۹مردادماه ساعت۱۰صبح تا ۱۱ برروی موج اف‌ام ردیف ۱۰۰مگاهرتز بشنوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر