کد خبر: 6357 A

موضوع تاثیر زیبایی ظاهری در یک زندگی موفق و موضوع زنان و مردان بی‌احساس برای رادیو و شنوندگان آن پیش بینی شده است.

ایلنا: برنامه رادیویی «خانه ما» هر روز ساعت ۹ تا ۱۰: ۳۰ با موضوعات روز اجتماعی همراه شنوندگان رادیو تهران خواهد بود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، پروانه طهماسبی تهیه کننده برنامه خانه ما اظهار داشت: برنامه نمایشی خانه ما با مشاوره و کار‌شناسی مسائل و دغدغه‌های خانواده‌ها و اجرای نمایش هر روز ساعت ۹ به صورت زنده از شبکه رادیویی تهران موج اف.‌ام ردیف ۹۴ بر روی آنتن خواهد رفت. انتخاب موضوعات روز و مباحث کاربردی یکی از رویکردهای این برنامه است. چهارشنبه ۵ مهرماه، موضوع حضانت فرزند پس از طلاق با نویسندگی فاطمه سرلک و تهیه کنندگی حماد خزائی پخش خواهد شد.
وی در ادامه به موضوعات هر روزه برنامه خانه ما اشاره کرد و افزود: از شنبه ۸ مهرماه موضوع زندگی با شخصی که از خودش راضی نیست به نویسندگی ساره لشگری و یکشنبه زندگی با افراد ناشنوا و مشکلات آن با نویسندگی فاطمه سرلک بر روی آنتن خواهد رفت. روز دوشنبه ۱۰ مهرماه بدرفتاری با سالمندان با حضور دکتر حسینی مسئول یکی از خانه‌های سالمندان و سه شنبه موضوع تاثیر زیبایی ظاهری در یک زندگی موفق با نویسندگی نگار نیک نامی و موضوع زنان و مردان بی‌احساس با نویسندگی ایمان احمد‌زاده خلیفه پیش بینی شده است.
علاقمندان می‌توانند برای شرکت در بحث‌ها و گفت‌و‌گو‌ها یا برای انتقال موضوعات و پیشنهادات خود از طریق نشانی radiotehran@irib. ir یا شماره‌های ۳۳۹۱۴۱۴۱ و ۳۳۹۱۴۱۴۲، پیامک ۳۰۰۰۰۹۵۶ دیدگاه‌های خود را در زمان پخش برنامه با مسوولان برنامه در میان بگذارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر