کد خبر: 67 A

حضور «پوریا پورسرخ» بازیگر سریال «شکرانه» در برنامه «ما و شما» سیمای کردی، پخش فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» از سیمای آذری و فیلم تلویزیونی «حکمت» از سیمای بوسنیایی، برنامه‌های شبکه سحر برای این هفته است.

ایلنا: بازیگر مجموعه تلویزیونی «شکرانه» می‌ه‌مان برنامه این هفته «ما و شما» سیمای کردی است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه سحر، «پوریا پورسرخ» که در این سریال نقش حامد فرزند رحمان را ایفا کرده از خاطرات بازی در این سریال که محصول مشترک ایران و تاجیکستان است، با بینندگان برنامه «ما و شما» سخن خواهد گفت.

در ماه مبارک رمضان علاوه بر «شکرانه»، مجموعه‌های تلویزیونی «روز حسرت» و «صاحبدلان» نیز از این بازیگر از شبکه سحر پخش شده است. «ما و شما» به تهیه کنندگی مصطفی سیفی، یکشنبه هر هفته ساعت ۲۲: ۰۰ به وقت تهران به مدت ۴۰ دقیقه به طور زنده از سیمای کردی پخش می‌شود و پخش گزارش مردمی از اربیل عراق و گزارش پشت صحنه برنامه‌های سیمای کردی از دیگر آیتم‌های آن است.

فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» یکشنبه ساعت ۱۷: ۰۰ به وقت تهران به مدت ۱۲۰ دقیقه از سیمای آذری شبکه سحر پخش می‌شود. «عملیات پایتخت» به سرپرستی مهدی حسین‌زاده و مدیریت دوبلاژ سعید بحرالعلومی به زبان آذری دوبله شده است. عبدا... بحرالعلومی ترجمه متون این فیلم و محسن ترابی صدابرداری و افکت آن را بر عهده داشته‌اند و صداپیشگانی همچون مهدی حسین‌زاده، سعید بحرالعلومی، محمدعلی نوروش، لعیا نبیل‌پور، فرزانه شهیدی، ندا سام، ونوس محسن‌زاده، یوسف نوعی، شهباز دولت‌نژاد، فرزانه مقبل، حامد نیکونهاد و کیوان هاشمی به گویندگی در آن پرداخته‌اند.

فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی کاوه افضلی، مضمونی پلیسی دارد و داستان آن از جایی آغاز می‌شود که مبادله‌ای بین تشکیلات امنیتی ایران و یک جاسوس بیگانه صورت می‌گیرد. حامد مامور امنیتی ایرانی، برای معالجه به خارج از کشور سفر می‌کند، اما در این سفر ربوده می‌شود و... این فیلم با مشارکت نهاد ریاست جمهوری و شبکه تهران تولید شده و حمیدرضا پگاه، امیرکاوه آهنجان، لیلا بلوکات، امیرمحمد زند، مریم سلطانی، محمود مقامی، شهروز ابراهیمی، نازآفرین کاظمی، مژگان ترانه، پروانه صلابت و آنا گرگوریان در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین فیلم تلویزیونی «حکمت» یکشنبه ساعت ۱۲: ۴۵ به وقت تهران به مدت ۷۴ دقیقه از سیمای بوسنیایی پخش می‌شود. این فیلم تلویزیونی به سرپرستی رحمان رستم‌پور به زبان بوسنیایی زیرنویس شده است و حسین ظریف میرزاییان مترجم، سلما هاجرشیج ویراستار و علیرضا نجفی اپراتور زیرنویس این فیلم بوده‌اند.

فیلم تلویزیونی «حکمت» را محسن بخارایی کارگردانی کرده و تهیه کنندگی آن را عادل تربتی بر عهده داشته و بازیگرانی همچون مجید حاجی‌زاده، بهزاد رحیم خانی، مینو شیخی، مهری امیرحسینی و علی شکوهی به ایفای نقش در آن پرداخته‌اند. «حکمت» روایتگر داستان «رضا» دانشجوی رشته هنر است که در ازدواج با هم رشته ای‌اش «سیما» که دختر یک کارخانه دار متمول است با مشکلاتی روبرو است و.....

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر