کد خبر: 73015 A

مجله فرهنگی و هنری کاری از سیمای بوسنیایی شبکه سحر است که برای علاقمندان به موضوعات روز فرهنگی و هنری پخش می‌شود.

ایلنا: مجله فرهنگی و هنری به تهیه‌کنندگی اقدس کاربخش از شبکه سحر برای مخاطبان بوسنیایی زبان در منطقه بالکان پخش می‌شود و با محور قرار دادن موضوعات فرهنگی و هنری روز دو کشور ایران و بوسنی و هرزگوین، در جهت نزدیک کردن دو ملت مسلمان می‌کوشد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه سحر، این برنامه به تهیه‌کنندگی اقدس کاربخش از شبکه سحر برای مخاطبان بوسنیایی زبان در منطقه بالکان پخش می‌شود و با محور قرار دادن موضوعات فرهنگی و هنری روز دو کشور ایران و بوسنی و هرزگوین، در جهت نزدیک کردن دو ملت مسلمان می‌کوشد.

تهیه کننده برنامه گفت: موضوعات فرهنگی وجه مشترک تمام اقوام و نژادهای موجود در دنیا است و پرداختن به این موضوعات می تواند در جذب مخاطب موثر بیفتد.

وی افزود: در این برنامه درنظر داریم تا به اهم رویدادهای تاریخی و فرهنگی کشورهای ایران و بوسنی و هرزگووین بپردازیم. معرفی برنامه خانواده وسلامت هم یکی دیگر از بخش‌های این قسمت از برنامه مجله فرهنگی و هنری است. در ادامه با پخش یک گزارش از رویدادها، همایش‌ها و نمایشگاه‌های فرهنگی، به ترسیم سیمای فرهنگ و هنر سرزمین ایران می‌پردازیم.

به گفته این تهیه کننده تلویزیونی؛ برنامه این هفته "مجله فرهنگی و هنری"، به بهانه برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، این رخداد مهم فرهنگی ایران در حوزه کتاب و کتابخوانی را از زاویه دوربین خود مورد بررسی قرار می‌دهد.

کاربخش همچنین عنوان کرد: مهدی سعادت احمدنیا به عنوان دستیار تهیه کننده، مهیار رشیدی تدوینگر و عادل حاج محمدویچ و آنتیتسا بهجت اردکانی ترجمه متون این برنامه را برعهده دارند.

مجله فرهنگی و هنری؛ پنجشنبه‌ها از ساعت 14:00 به مدت 25 دقیقه از سیمای بوسنیایی شبکه سحر پیش روی بینندگان سحر در بوسنی و هرزگوین و منطقه بالکان گشوده می‌شود.

شبکه سحر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر