کد خبر: 842 A

مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» در حال پخش از شبکه سحر برای بوسنیایی زبانان جمهوری بوسنی و هرزگوین و سایر بوسنیایی زبان‌های منطقه بالکان است.

ایلنا: مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» در حال پخش از شبکه سحر برای بوسنیایی زبانان جمهوری بوسنی و هرزگوین است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه سحر، این مجموعه به سرپرستی رحمان رستم‌پور در ۴۸ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای به زبان بوسنیایی زیرنویس شده است. مجید جاودان ترجمه این اثر را بر عهده داشته و بهزاد لاجورد اپراتور زیرنویس آن بوده است.

مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» به نویسندگی و کارگردانی ابولقاسم طالبی و تهیه کنندگی حسن شکوهی از تولیدات شبکه تهران است. داستان این سریال ‌در یک خانواده سنتی روی می‌دهد. با مرگ پدربزرگ، حلقه فامیل گرد مادربزرگ شکل می‌گیرد که تلاش می‌کند فرزندانش را ضمن سفارش به رعایت دین و اخلاق، با صمیمیت و دوستی دور هم جمع کند. پسر او هاتف، اختلاف دیرینه‌ای با فریدون داماد خانواده دارد و از فساد مالی او رنج می‌برد از این رو به پسرش یونس نسبت به نزدیک شدن به فریدون هشدار می‌دهد اما یونس که در آرزوی رسیدن به ثروت و زندگی پرتجمل است، جذب شرکت ساخت و ساز فریدون می‌شود و...

آهو خردمند، رضا رویگری، بابک حمیدیان، علی عمرانی، نگین صدق‌گویا، فریبا متخصص، شراره دولت آبادی، بهروز بقایی و پرستو گلستانی جمعی از بازیگرانی هستند که در مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» ایفای نقش کرده‌اند.

«به کجا چنین شتابان» از ۳۰ مردادماه هر روز ساعت ۱۲: ۴۵ به وقت تهران روی آنتن سیمای بوسنیایی از کانال شبکه سحر است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر