کد خبر: 88501 A

سیمای آذری شبکه سحر با در نظر گرفتن ویژه برنامه مذهبی «منبر» برای ماه مبارک رمضان به استقبال این ماه پر خیر و برکت می‌رود.

ایلنا: ویژه برنامه «منبر» به تهیه کنندگی جعفر میرنصیری از سیمای آذری این شبکه به موضوعات مذهبی می‌پردازد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه سحر، میرنصیری به توضیح این برنامه پرداخت و گفت: ویژه برنامه «منبر» که در نوبت پخش سحرگاهی سیمای آذری قرار دارد به پخش سخنرانی مذهبی می‌پردازد. در حقیقت مخاطبان پای منبر یکی از علمای دینی می‌نشینند و از بیانات وی استفاده می‌کنند.

وی افزود: این برنامه که در ۳۰ قسمت تهیه شده است، تصاویر سخنرانی حضرت حجت الاسلام سید حسن عامری را پخش خواهد کرد. موضوعاتی که در این برنامه در نظر گرفته شده است و مخاطبان از آن‌ها بهره خواهند گرفت در سه موضوع خلاصه می‌شود که عبارتند از: اخلاق، حجاب و حقوق والدین، که حضرت حجت الاسلام عامری به آن‌ها خواهند پرداخت.

تهیه کننده منبر یادآور شد: در این برنامه مهران اصغری به عنوان تدوین گر، جعفر می‌رنصیری به عنوان تصویربردار و رسول علیزاده دستیار تصویربردار هستند.
ویژه برنامه مذهبی «منبر» با آغاز ماه مبارک رمضان از سیمای آذری شبکه بین المللی سحر در نوبت پخش سحر گاهی این شبکه از ساعت ۶: ۲۰صبح به وقت تهران به مدت ۳۰ دقیقه برای علاقمندان به برنامه‌های مذهبی از آنتن این شبکه پخش خواهد شد

شبکه سحر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر