کد خبر: 94547 A

مدیر شبکه یک سیما؛

برنامه مناظره کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که در استودیوی ۱۱ و با‌‌ همان دکور مناظره هشت نامزد انتخابات به زودی هر جمعه با اجرای مرتضی حیدری و تهیه کنندگی سعید نبی روی آنتن می‌رود.

 ایلنا: برنامه «مناظره» با موضوعات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و حضور مسئولان و مقامات کشوری با هدف بررسی ریزبینانه و دقیق مسائل و مشکلات جامعه و نیز ارائه راهکار و راه حل‌های این مسائل به زودی از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مهدی فرجی مدیر شبکه یک سیما با اعلام این خبر گفت: پس از موفقیت تلویزیون در برنامه مناظره نامزدهای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری؛ شبکه ملی فرصتی فراهم کرده است تا در شکل حرفه‌ای و علمی مسائل و موضوعات ملی مطرح و نظرات مختلف اطراف آن مسئله بررسی و نقادی شود.

وی افزود: در این برنامه مردم فرصت خواهند داشت تا سوالات و مطالبات خود را با مسئولان مطرح و در تمامی زمینه‌ها پاسخ مناسب دریافت کنند. البته مسئولان شرکت کننده در این برنامه فقط نظرات یکدیگر را نقد نمی‌کنند بلکه باید در پایان برنامه به راه حل مشخصی برای ارائه و اقدام دست یابند.

مدیر شبکه یک سیما همچنین برگزاری موفق و اثرگذار برنامه‌های مناظره‌های انتخاباتی که بین نامزدهای ریاست جمهوری و همچنین نمایندگان آن‌ها در موضوعات مختلف انجام شد را انگیزه‌ای برای ادامه دادن روند برنامه‌های مناظره‌ای در سیما اعلام کرد و گفت: پخش برنامه‌های چالشی اصلیترین رسالت‌های صداوسیما است.

وی اضافه کرد: امیدواریم با تولید و پخش چنین برنامه‌هایی در حل مسایل و مشکلات، گامی موثر برداشته شود.
«مناظره» در اولین برنامه خود، نگاهی به صنعت خودروسازی در ایران خواهد داشت و چالش‌های این صنعت را از منظر مردم، مدیران صنایع خودروسازی، خصوصی سازان و قطعه سازان به بوته نقد و بررسی خواهد گذاشت. برنامه‍‌های بعدی نیز به موضوعات مسکن مهر، ازدواج جوانان، و خانه سینما اختصاص خواهد داشت.

مهدی فرجی تولید برنامه مناظره را حاصل تلاش وجود اتاق فکری منسجم دانست و اضافه کرد: وجود اتاق فکری منسجم در پربار‌تر شدن این برنامه موثر خواهد بود.

برنامه مناظره کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که در استودیوی ۱۱ و با‌‌ همان دکور مناظره هشت نامزد انتخابات به زودی هر جمعه با اجرای مرتضی حیدری و تهیه کنندگی سعید نبی روی آنتن می‌رود.

مناظره شبکه اول سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر