کد خبر: 103242 A

از فردا در اردوگاه شهید چمران؛

در این دوره مبانی تئوری موسیقی، سولفژ و ریتم، آواز و تکنیک‌های آوازی، ساز مبنا و عناوین مرتبط با هدایت گروه‌های سرود به هنرجویان ارائه می‌شود.

ایلنا: دوره تخصصی آموزشی مربیان سرود سراسر کشور صبح فردا(19 شهریور) در اردوگاه شهید چمران تهران آغاز به کار می‌کند.

به گزارش ایلنا، در این دوره که به همت خانه سرود انقلاب اسلامی با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از مربیان سرود سراسر کشور برگزار می‌شود، مبانی تئوری موسیقی، سولفژ و ریتم، آواز و تکنیک‌های آوازی، ساز مبنا و عناوین مرتبط با هدایت گروه‌های سرود به هنرجویان ارائه می‌شود.

در این دوره چهار روزه، که در دو بخش صبح و عصر برقرار است، اساتیدی چون مصطفی کمال پورتراب، اسفندیار قره باغی، شهرام مظلومی، آرش گوران، شهرام توکلی و محمدرضا صادقی به بیان دروس تخصصی می‌پردازند.

هادی آرزم، مدیر شورای راهبری آموزش‌های تخصصی خانه سرود انقلاب اسلامی در همین رابطه گفت: مربیان سرود سراسر کشور طی فراخوانی ضمن شرکت در آزمون سطح بندی، برای شرکت در این دوره، گزینش شدند و این دوره ۴ روزه به عنوان اولین گام بوده و ادامه سیر آموزش در ترم‌های آتی به این هنرجویان ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های خانه سرود انقلاب اسلامی، در راستای تعالی سرود کشور، توانمندسازی مربیان سرود و ارائه آموزش‌های تخصصی است که این حرکت با قوت آغاز شده و به کار خود ادامه خواهد داد.

آرزم با اشاره به ۶ ماه تحقیقات تخصصی در زمینه نحوه برگزاری دوره و دروس مورد نیاز آن افزود: پس از پایان این دوره و در عصر روز جمعه ۲۲شهریور از مقام استاد مصطفی کمال پورتراب که از اساتید این دوره هستند، در نخلستان اوج تجلیل خواهد شد.

اردوگاه شهید چمران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر