کد خبر: 1448 A

به مدت 4 روز؛

كنسرت موسیقی قلندرانه شیراز از 4 لغایت 7 شهریورماه از ساعت 9 تا 11شب میزبان مردم فرهنگی سنندج و علاقه مندان موسیقی سنتی خواهد بود.

ایلنا: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنندج گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و به همت شرکت کارآفرینان آمایش پارس و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنندج، کنسرت موسیقی قلندرانه توسط گروه موسیقی تنبورنوازان شیراز برگزارمی شود.

حمید رضا گوهری در گفتگو با خبرنگار ایلنا تصریح کرد:هنرمندان موسیقی سنتی شیراز با دعوت شركت كارآفرینان آمایش پارس و این اداره و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به مدت چهار شب به هنرنمایی موسیقی در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج خواهند پرداخت.

وی با ابراز خرسندی از حركت خیر خواهانه شركت آمایش پارس سنندج جهت كمك به زلزله زدگان اهر، هریس و ورزقان آذربایجان شرقی از محل فروش بلیط این كنسرت، افزود: شورای فرهنگ عمومی سنندج از حركت های چنین ارزنده ای در تسكین آلام بشری با زبان گویا و شیوای هنر، همواره استقبال كرده و می كند.

كنسرت موسیقی  قلندرانه شیراز از 4 تا 7 شهریورماه از ساعت 9 تا 11 شب میزبان مردم فرهنگی سنندج و علاقه مندان موسیقی سنتی خواهد بود. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر