کد خبر: 1848 A

یکشنبه و دوشنبه 12 و13 شهریور؛ کنسرت آوای شورانگیز در قالب موسیقی سنتی ایرانی ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

ایلنا: کنسرت موسیقی گروه «آوای شورانگیز» به سرپرستی و خوانندگی آوا پازوکی یکشنبه و دوشنبه 12 و 13 شهریور ساعت 30/17 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.

به گزارش ایلنا، گروه «آوای شورانگیز» در این دو شب،موسیقی سنتی ایرانی را ویژه بانوان به روی صحنه می‌برد و در این اجرا پدیده احرار نژاد تار، آوا ایوبی عود و تار باس، شیما بلوکی فر کمانچه، صداسدیفی قانون و نازنین پدر ثانی تنبک و دف می‌نوازند.

گروه «آوای شورانگیز» با هدف اجرای کنسرت موسیقی سنتی ایرانی برای بانوان در اردیبهشت ماه 1388 به سرپرستی آوا پازوکی تشکیل شد. این گروه نخستین اجرای خود را در مرداد ماه همان سال در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه برد و دومین اجرای این گروه نیز در تیر ماه 1390 اجرا شد، کنسرت 12 و 13 شهریور ماه جاری سومین اجرای آوای شورانگیز است که در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.

کنسرت موسیقی سنتی ایرانی گروه آوای شورانگیز در زوهای یکشنبه و دوشنبه 12 و 13 شهریور ماه جاری ساعت 30/17 ویژه با نوان در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر