کد خبر: 20359 A

آلبوم «ابر مهر» با صدای «محمد حسین‌خانی» که در آن یكی از آخرین تكنوازی‌های زنده‌یاد «شهریار فریوسفی» نیز گنجانده شده است، منتشر شد.

ایلنا: آلبوم «ابر مهر» با صدای «محمد حسین‌خانی» که در آن یكی از آخرین تكنوازی‌های زنده‌یاد «شهریار فریوسفی» نیز گنجانده شده است، منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آهنگسازی این آلبوم را زنده‌یاد «علی درخشان» و «امیرحسین زندیان» انجام داده‌اند كه از سوی«پارت استودیو» راهی بازار شده است.

آلبوم «ابر مهر» از هشت قطعه «شهر غربت»، «آواز همایون»، «فریاد»، «وعده وصل»، «آواز مثنوی مخالف»، «ابر مهر»، «همسفر» و «روح سرگردان» با استفاده از اشعار شهرام مقدسی، بابا فغان شیرازی، فخرالدین عراقی، رهی معیری، سعدی، علی شیرازی، صادق سرمد و مشفق کاشانی تشكیل شده است.

قطعات این آلبوم در دستگاه‌های همایون، شوشتری، سه گاه، شور، نوا، اصفهان، چهارگاه و دشتی ساخته شده و شادروان شهریار فریوسفی نیز در دو قطعه از این مجموعه به تكنوازی پرداخته است.

در این مجموعه نوازندگانی چون حسن ناهید (نی)، شهریار فریوسفی (تار)، امیرحسین زندیان (تکنوازی ویلون و کمانچه)، بابک شهرکی (ویلون و تنظیم یک قطعه)، امیرکیا زندیان (ویلون و ویلنسل)، امیرکسری زندیان، محمود فرهمند و فضل‌الله شهرکی (تنبک)، ناصر رحیمی (فلو

ابر مهر محمد حسین‌خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر