کد خبر: 40149 A

گروه موسیقی «ترنگ» به سرپرستی و آهنگسازی برزو امیری، کنسرت موسیقی اصیل ایرانی و محلی کردی را در سالن ایوان شمس برگزار می‌کند.

ایلنا: گروه موسیقی ترنگ به سرپرستی و آهنگسازی برزو امیری با دو خواننده روی صحنه می‌‌رود.
به گزارش ایلنا، برزو امیری سرپرست و آهنگساز این گروه با اعلام این خبر، درباره جزئیات این کنسرت گفت: این برنامه ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه سال جاری (ساعت ۲۰) در دو بخش کردی و فارسی برگزار خواهد شد که خوانندگی بخش کردی این کنسرت برعهده فواد حسینی است و حمید خزاعی هم به عنوان خواننده بخش فارسی گروه ترنگ را همراهی خواهد کرد.
وی درباره قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد، افزود: قطعات بخش اول از چند آهنگ محلی خراسانی و دو آهنگ قدیمی تشکیل شده و در بخش دوم قطعات محلی کردی اجرا می‌گردد.
در این اجرا‌ها محمد موسوی (تار)، مهدی مرتضایی (سنتور)، سجاد سقایی (عود)، پرستو مرادی (تار باس)، مجید علیزاده (تمبک)، ابراهیم احمدی (دف و دهل)، امیر دین محمدی (کوزه، طبلا و دف)، زهرا نادری (دف و دایره)، جواد عزیزی (دیوان)، مریم نیک بین (همخوان)، ثمین مهرپویان (همخوان) و حمیرا مظاهری (همخوان)، حمید خزاعی (خواننده) و فواد حسینی (خواننده) به عنوان اعضای گروه ترنگ، برزو امیری سرپرست، آهنگساز و نوازنده کمانچه را همراهی خواهند کرد.
علاقمندان برای تهیه بلیط برای این کنسرت می‌توانند با شماره ۰۹۳۰۸۲۹۲۹۲۲ تماس بگیرند.

گروه موسیقی ترنگ برزو امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر