کد خبر: 42695 A

نگارخانه پردیسان فرهنگسرای فردوس به مناسبت ایام ا... دهه فجر نمایشگاه عکسی از آن ایام را با عنوان «آلبوم انقلاب» را برگزار می‌کند.

ایلنا: نمایشگاه «آلبوم انقلاب» با هدف به نمایش گذاشتن وقایع و اتفاقات بهمن ۵۷، از ۱۱ تا ۱۶ بهمن ماه در نگارخانه پردیسان فرهنگسرای فردوس برپا می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، در این نمایشگاه بیش از ۴۹ فریم عکس از مرتضی صادقی از روزهای انقلاب ۵۷ به سبک سیاه و سفید در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
مرتضی صادقی افجه متولد ۱۳۲۸ تا کنون آثار خود را در نمایشگاه تخصصی کودک در تهران، عکسخانه تهران در بهمن ۵۷ و نمایش گاهی در شانگهای چین به نمایش گذاشته است.
فیلمبرداری و عکاسی از ۱۲ فیلم سینمایی و فیلم خبری، جنگ ایران و عراق، راه پیمایی‌های مردم در اوایل انقلاب، مراسم ارتحال امام خمینی (ره) و حادثه انفجار حزب ریاست جمهوری نیز از دیگر فعالیت‌های صادقی در عرصه فیلم برداری و عکاسی است.
نگارخانه پردیسان واقع در میدان صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهاراه مخابرات همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷ میزبان علاقه مندان به آثار گرافیکی و هنرهای تجسمی است.
همچنین نشانی الکترونیکی: ferdos. farhangsara. ir و شماره تلفن ۴۴۰۰۰۲۰۳ برای کسب اطلاعات بیشتردرباره سایر برنامه‌های مراکز فرهنگی هنری منطقه۵ اعلام شده است.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر