کد خبر: 47125 A

گزارش ایلنا ازکنسرت بابک جهانبخش،

جهانبخش شب گذشته ترانه‌های من به خودت باختم، باورم کن، ای دل، ای کاش، دوست دارم، هذیون، بی تو می‌میرم، من و بارون، مواظب خودت باش، همه دنیام و چند ترانه دیگر را از آلبوم‌های من و بارون و چهار آلبوم قبلی خود اجرا کرد.

 ایلنا:در دومین شب از بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر،شب گذشته (پنجشنبه 26 بهمن)بابک جهانبخش در بخش پاپ این جشنواره در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ابتدای این کنسرت که با تاخیری 30 دقیقه‌ای آغاز شد به تقلید یکی از خوانندگان غربی کلیپی پخش شد که به نظر برسد جهانبخش مستقیم از برج میلاد به روی صحنه آمده است.

جهانبخش بعد از به روی سن آمدن گفت: خوشحالم که دوباره در تهران برنامه اجرا می‌کنم و این اولین حضور من در جشنواره موسیقی فجر است و برای این امر از مسوولان جشنواره بسیار سپاسگذارم.

جهانبخش چند بار دیگر نیز در طول اجرا از مسوولان ارشاد و مدیران جشنواره موسیقی فجرکه به وی اجازه داده بودند در جشنواره موسیقی برنامه اجرا کند، تشکر کرد.

جهانبخش شب گذشته ترانه‌های من به خودت باختم، باورم کن، ای دل، ای کاش، دوست دارم، هذیون، بی تو می‌میرم، من و بارون، مواظب خودت باش، همه دنیام و چند ترانه دیگر را از آلبوم‌های من و بارون و چهار آلبوم قبلی خود اجرا کرد.

بابک جهانبخش در هنگام اجرای ترانه من و بارون یاد رضا صادقی را گرامی داشت و گفت که جای وی امروز در کنسرت خالی است و من همیشه یاد رضا صادقی هستم.

در اجرای این کنسرت،بهنام حکیم،یاشار خسروی،پدرام درخشانی،میلاد صدری،رضا تاجبخش،نیما رمضان،ایلیا خسروی،اشکان آبرون،بابک ریاحی پور با سازهای خود بابک جهانبخش را همراهی کردند.

حاشیه ها:

هماننداجرای گذشته در برج میلاد از سوی روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر جایگاه مناسبی برای خبرنگاران و عکاسان تدارک دیده شده بود.

در اجرای تمامی ترانه‌ها در طول کنسرت حاضران در سالن همراهی خوبی داشتند و متن بسیاری از ترانه ها را با وی همخوانی می کردند.

در زمان اجرای هر ترانه،نام ترانه همراه با نام ترانه سرا و آهنگساز به شکل فینگلیش در روی مونیتور قرارگرفته برروی سن درج می شد همچنین متن تعدادی از ترانه ها نیز در هنگام اجرا به زبان فارسی نوشته می شد.

بعد از 40 دقیقه از زمان اجرای کنسرت جهانبخش برای استراحت و تعویض لباس صحنه را ترک کرد و بعد با ظاهری جدید روی سن حاضر شد.

پدرام درخشانی در زمان غیبت جهانبخش بر روی سن بصورت بداهه قطعاتی را با ساز سنتور برای حاضران نواخت که مورد استقبال قرار گرفت.

تک نوازی یاشار خسروی با ساز ساکسیفون مورد توجه حاضران قرار گرفت.

بابک جهانبخش با اجرای بخشهایی از ترانه های ای دل،من و بارون،و دوست دارم کنسرت را به پایان برد.

بابک جهانبخش بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر