کد خبر: 49035 A

کمال تبریزی، نیکی کریمی، ساعد نیک‌ذات، مهرداد اسکویی و هوشنگ گلمکانی، داوران بخش فیلم و عکس جشن تصویر سال را تشکیل می‌دهند.

ایلنا: هیأت داوری بخش جوانان زیر ۲۵ سال جشنواره فیلم تصویر برای ارزیابی آثار و اعلام برندگان فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند برای کسب تندیس ویژه جشن تصویر سال و دیپلم‌های افتخار در دهمین جشن تصویر سال را کمال تبریزی، نیکی کریمی، ساعد نیک‌ذات، مهرداد اسکویی و هوشنگ گلمکانی تشکیل می‌دهند.

به گزارش ایلنا به نقل از دبیرخانه تصویر سال، مجید برزگر، بیژن میرباقری و نیما عباس‌پور هیأت انتخاب آثار در بخش داستانی، تجربی و انیمیشن و پیروز کلانتری، بهمن کیارستمی و شیرین برق‌نورد در بخش فیلم‌های مستند بودند.

بیش از یکصد و بیست فیلم کوتاه، مستند، تجربی، ویدئو آرت، تجربی و انیمیشن انتخاب شده برای جشنواره فیلم تصویر به مدت ۲۰ روز در سه سئانس در سالن استاد شهناز و ناصری خانه هنرمندان ایران روزانه در سه سئانس به‌نمایش در می‌آید.

هیات داوران بخش عکس جوانان زیر ۲۵ سال در پنج شاخه مستند اجتماعی، خبری، هنر و هنرمندان، ورزشی و نگاهی دیگر در دهمین جشن تصویر سال را بهروز مهری، رضا معطریان و مهدی مقیم‌نژاد برعهده دارند.

آثار منتخب عکاسی، پوس‌تر و کاریکاتور در قالب حدود پانصد تابلو در گالری‌های بهار، تابستان، پاییز، زمستان، ممیز، می‌رمیران و نامی به‌نمایش در می‌آید و قرار است بخش آزاد این آثار برای نخستین‌بار در جشن تصویر سال به رای مردمی گذاشته می‌شوند.

دهمین دورهٔ «جشن تصویرسال» از پنجم تا بیست و پنجم اسفندماه سال‌جاری همچون دوره‌های گذشته، با در اختیار داشتن کلیهٔ فضاهای نمایشگاهی خانهٔ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

جشن تصویر سال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر