کد خبر: 49039 A

کنسرت گروه «هفت خوان دف» به سرپرستی «محمدرضا فهیم گیلانی» دوشنبه -۷ اسفند- ساعت ۲۱ در تالار رودکی اجرا می‌شود.

ایلنا: کنسرت «هفت خوان دف» در ۲ بخش قدیم و نوین تنظیم شده است و توسط ۱۱ هنرمند به روی صحنه می‌رود. در بخش قدیم ۴ قطعه از مقام‌های کردستان توسط گروه «دف نوازان سحوری» به مقام خوانی «استاد سید بهاءالدین حسینی» و همچنین دف و تنبور نوازی توسط استاد «کامبیز محیط مافی» صورت می‌گیرد و در بخش نوین نیز گروه نوازی دف، تک نوازی تنبک و دف و همنوازی دف و نی و تنبک صورت می‌گیرد همچنین در این بخش استاد «اسحاق چگینی» با نوازندگی نی «سحاب تربتی» تنبک را بر عهده دارد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، این کنسرت در ۲ بخش قدیم و نوین تنظیم شده است و توسط ۱۱ هنرمند به روی صحنه می‌رود. در بخش قدیم ۴ قطعه از مقام‌های کردستان توسط گروه «دف نوازان سحوری» به مقام خوانی «استاد سید بهاءالدین حسینی» و همچنین دف و تنبور نوازی توسط استاد «کامبیز محیط مافی» صورت می‌گیرد و در بخش نوین نیز گروه نوازی دف، تک نوازی تنبک و دف و همنوازی دف و نی و تنبک صورت می‌گیرد همچنین در این بخش استاد «اسحاق چگینی» با نوازندگی نی «سحاب تربتی» تنبک را بر عهده دارد.
کنسرت «هفت خوان دف» ۷ اسفند ساعت ۲۱ در تالار رودکی اجرا می‌شود.
علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به گیشهٔ تالار وحدت مراجعه و یا مراکز فروش افتتاح ۷۷۹۴۱۱۰۴، دارالترجمه یوسف ۷۷۷۴۴۹۳۰-۱ و رزرو تلفن ۰۹۱۹۳۳۹۹۴۰۳ تماس بگیرند.

بنیاد رودکی کنسرت «هفت خوان دف»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر