کد خبر: 49058 A

شب گذشته در مراسم اختتامیه صورت گرفت؛

حسن ریاحی تاکنون دبیری شش دوره جشنواره موسیقی فجر را عهده‌دار بوده و سال آینده نیز برای هفتمین بار به این سمت منصوب شده است.

 ایلنا: حسن ریاحی شب گذشته(1 اسفند) در مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی ازسوی حمید شاه آبادی معاون هنری ارشاد به عنوان دبیر بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر منصوب شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، شاه آبادی در این حکم آورده است: بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، فرصتی در خور برای درخشش گروه‌های شاخص، جوان و آینده‌ساز موسیقی کشور فراهم آورد و این دستاورد حاصل همدلی و همراهی جامعه حرفه‌ای موسیقی کشور، استقبال و حمایت مخاطبان و دوستداران موسیقی و نیز ثبات و تدام حضور جنابعالی و تیم اجرایی همراه در ستاد جشنواره است.

در ادامه این حکم آمده است: نظر به تجارب و کارنامه درخشان هنری و مدیریتی شما که با شناخت درست از دانشجویان و هنرجویان موسیقی کشور اعتلا یافته، جنابعالی را به عنوان «دبیر بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر» منصوب می‌نمایم.

امید و اطمینان دارم که با برخورداری از تجارب حاصل از برگزاری جشنواره در سالیان اخیر و اعتماد و همکاری بارز گروه‌های موسیقی کشور با جنابعالی، جشنواره بیست و نهم با کیفیت مطلوب و شایسته برگزار خواهد شد.

حسن ریاحی تاکنون دبیری شش دوره جشنواره موسیقی فجر (جشنواره های 19، 20، 21، 26، 27 و 28) را عهده‌دار بوده و سال آینده نیز برای هفتمین بار به این سمت منصوب شده است.

 

 

جشنواره موسیقی فجر حسن ریاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر