کد خبر: 49096 A

عصر جمعه چهارم اسفند ۹۱، آخرین نمایشگاه امسال گالری اثر افتتاح می‌شود و در آن آثاری دیده نشده از هنرمندان گالری اثر به نمایش عمومی در می‌آید.

ایلنا: در نمایشگاه گروهی در گالری اثر،  آثار ۹ هنرمند صاحب سبک علیرضا آدم‌بکان، ایمان افسریان، مجتبی تاجیک، آزاده رزاق دوست، بابک روشنی‌نژاد، رضا عظیمیان، سمیرا علیخانزاده، محمد غزالی ورکسانا منوچهری روی دیوار اثر می‌روند که همه این آثار برای نخستین بار رونمایی می‌شوند.
گالری اثر، سال گذشته نیز این ابتکار را انجام داده بود و با ارایه آثار هنرمندان خود در یک رویداد گروهی، سلیقه، زاویه نگاه و زیبایی‌شناسی بصری مورد توجه خود را پیش روی جامعه هنری قرار داد.
در این نمایشگاه «علیرضا آدم بکان» با اثری از مجموعه «هفتاد و دو تن»، «ایمان افسریان» ازمجموعه «فضاهای خالی»، «مجتبی تاجیک» از مجموعه «جعبه‌ها»، «آزاده رزاق دوست» از مجموعه «در جستجوی زمان از دست رفته»، «بابک روشنی‌نژاد» از مجموعه «تریلوژی»، «رضا عظیمیان» از مجموعه «دانلود‌ها»، «سمیرا علیخانزاده» از مجموعه «۱۰۰ سالگی»، «محمد غزالی» از مجموعه «یه چیزی می‌خوام، آرومم کنه» و «رکسانا منوچهری» از مجموعه «سایه بازی» حضور یافته‌اند. این درحالی ست که علیخان‌زاده، رزاق دوست و غزالی با ارایه اثری از مجموعه تازه‌شان در این رویداد حاضر خواهند شد.
این هنرمندان در چند سال اخیر به همت گالری اثر در رویدادهای بین المللی نظیر آرت فرهای مهم منطقه و... حضور داشته‌اند و هر یک با سبک و جهان بینی خاص خود، شعاعی از هنر معاصر ایران را بازتاب می‌دهند.
نمایشگاه گروهی هنرمندان گالری اثر تا ۲۳ اسفند ماه ۹۱ به روی دیوار این گالری خواهد بود و علاقمندان می‌توانند روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ۱۱ صبح تا ۸ بعد از ظهر و جمعه‌ها ۴ تا ۸ از این آثار دیدن نمایند. گالری اثر روزهای شنبه تعطیل می‌باشد.
گالری اثر واقع در خیابان ایرانشهر، رو به روی خانه هنرمندان، خیابان بارفروشان، پلاک ۱۶ است.

گالری اثر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر