کد خبر: 66924 A

معاونت پژوهشی و آموزشی خانه هنرمندان سلسله کارگاه‌های آموزشی و تخصصی خود را از امروز ۸ اردیبهشت ماه با حضور استادان و پیشکسوتان حوزه آموزش و پژوهش برگزار می‌کند.

ایلنا: معاونت پژوهشی و آموزشی خانه هنرمندان سلسله کارگاه‌های آموزشی و تخصصی خود را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه هنرمندان، کارگاه عکاسی «Fine Art» با حضور و تدریس «مهدی مقیم‌نژاد» از ۹ اردیبهشت به مدت ۸ هفته هر دوشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در تالار استاد امیرخانی خانهٔ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در این کارگاه، بر خلاف آنچه که در عکاسی خبری و تبلیغی از آن بسیار صحبت می‌شود، بر حضور هنرمند عکاس در میان فضا‌ها و تجربه‌اش از ترکیب‌ها، چیدمان‌ها و دیده‌ها تاکید می‌شود

کارگاه «نشانه‌شناسی اجتماعی ۲» نیز از دیگر کارگاه‌های واحد آموزش و پژوهش خانهٔ هنرمندان ایران است که با حضور «مرتضی بابک معین» از ساعت ۱۸ تا ۲۰ هر دوشنبه در تالار استاد امیرخانی خانهٔ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در این کارگاه ارتباط انسان‌ها با یکدیگر، خواسته‌ها و نیت‌های درونی نویسندگان و تولیدکنندگان متن، تلاش‌های نظری حوزه نشانه‌شناسی اجتماعی، زبان‌شناسی نقش‌گرای سازگانی، زبان‌شناسی جامعه‌شناختی، مطالعات انتقادی گفتمان دهه ۷۰، زبان‌شناسی انتقادی دهه ۸۰ و نشانه‌شناسی گفتمانی فرانسه بررسی می‌شود.

اما کارگاه هنر دیجیتال هم با بررسی موضوعاتی چون؛ مرز هنر و نا‌هنر در دنیای پر از کلیک اینترنت، هنرمند دیجیتال و رسانه دیجیتال با حضور «محمدرضا شریف‌زاده» هر شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در تالار استاد امیرخانی خانهٔ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این کارگاه‌ها می‌توانند تنها ازساعت ۱۴ تا ۲۰ از طریق شماره ۸۸۳۱۰۴۶۳ با معاونت آموزش و پژوهش خانهٔ هنرمندان ایران در ارتباط باشند.

خانه هنرمندان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر