کد خبر: 69612 A

نمایشگاه عکاسی باعنوان «پرواز روح» در نگارخانه پردیسان فرهنگسرای فردوس برپاست.

ایلنا: نمایشگاه عکاسی «پرواز روح» از ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت ماه توسط هنرمند شهراد نوین با موضوع عکاسی از طبیعت در نگارخانه پردیسان فرهنگسرای فردوس دایر است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، بیش از ۳۰ اثر در این نمایشگاه در ابعاد ۳۰ در ۴۰ ارائه شده است که با استفاده از خلاقیت هنرمند و استفاده صحیح از ابزار عکاسی و کمک گرفتن از تکنیک‌های تلفیق و شناخت مناسب، روح و روان بیننده را متأثر می‌کند.
شهراد نوین دارای مدرک کار‌شناسی ارشد رشته کشاورزی گرایش اگرواکولوژی می‌باشد و تخصص ایشان عکاسی طبیعت، جاذبه‌های گردشگری و اکوتوریسم ایران و عکس‌های اجتماعی است. هم اکنون به امر آموزش عکاسی و انتقال تجربیات به دانشجویان و جوانان هنر آموز اشتغال دارد.
نمایشگاه هفته فرهنگ دانشگاه شهید بهشتی نمایشگاه گروهی همراه با دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی به همت کانون فیلم و عکس، نمایشگاه دائمی در مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه شهید بهشتی، نمایشگاه انفرادی مهر سبز امید در فرهنگ سرای رازی تهران، نمایشگاه گروهی هفته درخت کاری و محیط زیست در استان خوزستان به همت دانشگاه آزاد اسلامی اهواز از جمله نمایشگاه‌هایی است که توسط این هنرمند برپا شد.
علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به نگارخانه پردیسان فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه بلوار فردوس بعد از چهارراه مخابرات مراجعه نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۰۰۲۰۳ تماس بگیرند.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر