کد خبر: 77990 A

مهلت ارسال آثار به بخش تجسمی نخستین جشنواره ملی مجازی هنری پیامبر اعظم (ص) تا پایان خرداد ماه است.

ایلنا: بخش تجسمی نخستین جشنواره ملی مجازی هنری پیامبر اعظم (ص) در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، پوس‌تر، تصویرسازی و عکاسی تیرماه سال جاری همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و هنرمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند تا ۳۱ خرداد ماه در سایت جشنواره به نشانی www. payambar-festival. ir ثبت نام کنند و آثار خود را ارسال کنند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، این جشنواره در محورهای سیره و زندگی پیامبر اعظم (ص)، سجایای اخلاقی پیامبر اعظم (ص) و دستورات کاربردی پیامبر اعظم (ص) در رشته‌های نقاشی و نقاشی دیجیتال، خوشنویسی (نستعلیق و شکسته نستعلیق- نسخ و ثلث- نقاشیخط)، تصویرسازی (کودک و بزرگسال)، پوس‌تر و عکاسی برگزار می‌شود.
هنرمندان می‌توانند در رشته نقاشی در هر گرایش نقاشی و نقاشی دیجیتال پنج اثر، در رشته خوشنویسی با گرایش نستعلیق و شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث و نقاشیخط سه اثر با موضوع اشعار، آیات و احادیثی درباره پیامبر اعظم (ص)، در رشته پوس‌تر پنج اثر با محورهای اسماء نبی، آیات و احادیث، سیره زندگی پیامبر، پوسترهایی در خصوص برگزاری جشن ولادت، هفته وحدت، عید مبعث، رحلت پیامبر (ص) و مدینه منوره ارسال کنند.
هنرمندان می‌توانند در رشته تصویرسازی با گرایش کودک و نوجوان و بزرگسال پنج اثر بر اساس قصص قرآنی، آیات و احادیث در خصوص پیامبر و سیره زندگی ایشان و در رشته عکاسی پنج اثر در محورهای مدینه منوره، غار حرا، برگزاری آیین‌های جشن ولادت پیامبر (ص)، عید مبعث، سفره‌های نذری در این زمینه و در کل آیین‌هایی که در مورد پیامبر گرامی برگزار می‌شود، به جشنواره ارسال کنند.
هنرمندان برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www. payambar-festival. ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۱۱-۶۶۹۴۶۹۱۰ تماس بگیرند.

جشنواره مجازی پیامبر اعظم (ص)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر