کد خبر: 80216 A

در حال کار روی آلبوم هستیم و برنامه ریزیمان برای اواخر تابستان است. در صورت نهایی شدن کارهای آلبوم قطعا اطلاع رسانی خواهم کرد.

ایلنا: خواننده آلبوم «مدارا» پس از آخرین اجرا‌هایش در تهران، از اتمام قراردادش با موسسه فرهنگی هنری «سلفا» خبر داد و اعلام کرد که دیگر برای اجراهای زنده‌اش، با هیچ شرکتی قرارداد ندارد.
به گزارش ایلنا، شهرام شکوهی در این باره گفت: از همه دوستانی که در این مدت به من کمک کردند که اجراهای زنده‌ام را در تهران و شهرستان‌ها بروی صحنه ببرم، تشکر می‌کنم و از جناب «مجید طوسی» (مدیر عامل شرکت سلفا) بابت تمام زحماتشان در این مدت سپاسگذارم. من ده اجرا با این موسسه قرارداد داشتم و خدا را شکر این اجرا‌ها با زحمات دوستان به روی صحنه رفت و از این بابت از همه دست اندرکاران این شرکت تشکر می‌کنم.
این خواننده درباره ادامه فعالیت‌های هنری‌اش نیز گفت: در حال حاضر با هیچ شرکتی قرارداد ندارم و اجراهای اینجانب را جناب «مرتضی دلیری» مدیریت خواهند نمود.
شکوهی همچنین درباره آخرین اخبار آلبوم جدیدش اذعان کرد: در حال کار روی آلبوم هستیم و برنامه ریزیمان برای اواخر تابستان است. در صورت نهایی شدن کارهای آلبوم قطعا اطلاع رسانی خواهم کرد.

شهرام شکوهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر