کد خبر: 8492 A

حسینى:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رعایت باور‌ها و اعتقادات مردم توسط گروه هاى موسیقى ضروری است.

 ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره رسیدگی به مشکلات هنرمندان و نوازندگان محلی در زمینه صدور مجوز برای برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم اظهار داشت: در برخی از استان‌ها گاهی اوقات افراط و تفریط صورت می‌گیرد که باید یک حالت اعتدالی وجود داشته باشد و نباید مانع آن بخش از موسیقی که جایز هست، شویم.

سید محمد حسینی درعین حال عنوان کرد: از طرفی خود اهالی موسیقی هم باید رعایت کنند و باور‌ها و اعتقادات مردم را مد نظر داشته باشند و کاری نکنند منجر به عکس العمل و واکنش از سوی برخی از افراد شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: ما همواره در حوزه موسیقی و برگزاری کنسرت‌ها و انتشار آلبوم توصیه‌های لازم را به مدیران استانی کرده‌ایم و باز هم پیگیری می‌کنیم اگر در مواردی برای هنرمندان و نوازندگان محلی مشکلاتی به وجود بیاید، یا خواسته‌هایی که به حق باشد به طور یقین رسیدگی خواهیم کرد.

حسینی بیان کرد: در برخی اوقات از سوی جاهای دیگری مدیران کل ارشاد در استان‌ها تحت فشار قرار می‌گیرند و آن‌ها نمی‌توانند تصمیم گیری درستی را انجام دهند ولی ما به هر حال تاکید کرده‌ایم و انتظار هم داریم مسئولان استان‌ها هم همکاری کنند که چنین مشکلاتی به وجود نیاید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر