کد خبر: 8506 A

جمعه ۱۴ مهر ماه ۹۱ سومین نمایشگاه انفرادی «داریوش نهداران» در گالری شکوه برپا می‌شود.

ایلنا: «اطلاعات» عنوان تازه‌ترین مجموعه آثار نهداران است که بستر زیرین همه آثار، روزنامه اطلاعات است، او در این نمایشگاه پا را از عکاسی فرا‌تر گذاشته و آثاری را خلق نموده که در دایره وسیع دیجیتال آرت، نوعی عکس چیدمان است.
به گزارش ایلنا، داریوش نهداران که در سال ۲۰۱۰ میلادی جایزه نخست عکاسی مستند اجتماعی جشنواره عکس همقدم دانشگاه سوربن فرانسه را از آن خود نموده متولد ۱۳۶۲ اصفهان است که کار‌شناسی نقاشی خود را از دانشگاه علم و فرهنگ تهران اخذ کرده است.
این عکاس جوان در مجموعه «اطلاعات» ۱۳ بوم بزرگ روی دیوار گالری شکوه می‌فرستد که در زیر و روی روزنامه‌ها عناصری نمادین از دیروز‌ها، اکنون و فردا‌ها خودنمایی می‌کنند که با جامعه ایرانی در ارتباط است؛ عناصری نظیر شیرآب به مثابه چاه نفت، درختانی که به آن‌ها دخیل می‌بندند، سیب، کتاب، گل... همه این عناصر با متون روزنامه‌ها که بخش‌هایی از آن‌ها به محاق تاریخ رفته‌اند در ارتباط مفهومی‌اند.
نمایشگاه داریوش نهداران تا چهارشنبه ۱۹ مهر ماه در گالری شکوه واقع در فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۴ تا ۸ بعد از ظهر از این آثار دیدن نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر