کد خبر: 85541 A

در جلسه هیئت رسیدگی به موسسات تك منظوره، سه پرونده پس از بررسی، موفق به دریافت مجوز شدند.

ایلنا: نخستین جلسه هیئت رسیدگی موسسات هنری تك منظوره با حضور حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلیل صادقی زاده دبیرهیات رسیدگی به امور موسسات تك منظوره و جمعی از مدیران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، صادقی زاده دراین نشست با اشاره به اینكه صدور مجوز موسسات در سطوح ملی و منطقه‌ای به معاونت امور هنری تخصیص یافته است گفت: تاكنون تقاضای دریافت بیش از پنجاه مجوز در حوزه‌های موسیقی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و مد و لباس به دست ما رسیده است كه این پرونده‌ها درحال طی كردن مراحل قانونی خود برای دریافت مجوز هستند. امیدواریم تعداد این موسسات به مدد افراد صاحبنام و هنرمندان شاخص در شاخه های مختلف هنری افزایش یابد و شاهد گستردگی این موسسات در سطوح عالی تر باشیم. چراكه معتقدیم شكل گیری و رشد این موسسات می تواند به عنوان بازوان اجرایی و قدرتمند در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،نقش به سزایی در راستای تقویت هنر ایفا كند.

در جلسه اخیر هیئت رسیدگی به موسسات تك منظوره به طور كلی سه پرونده پس از بررسی، موفق به دریافت مجوز شدند. دو پرونده در زمینه موسیقی و یك پرونده در زمینه مد و لباس بوده است.

لازم به ذكر است كه برگزاری این جلسات در روزهای آتی ادامه دارد و سایر اخبار متعاقبا ارسال خواهد شد.

جلسه هیئت رسیدگی موسسات هنری تک منظوره ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر