کد خبر: 93848 A

سیاستمداران مطرح جهان موضوع گرایش چهره و هنر موضوع گرایش کارتون رشته کاریکاتور ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر است.

ایلنا: رشته کاریکاتور ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود و کاریکاتوریست‌ها می‌توانند تا ۲۹ آذرماه حداکثر سه اثر در هر گرایش به سایت جشنواره به نشانی www. ivafestival. ir ارسال کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر. بخش ملی ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی‌انت‌ها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می‌شود.

بخش بین‌الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته‌های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی‌های زندگی، پوس‌تر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می‌شود.

فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های فیلم‌های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می‌شود.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می‌توانند تا ۲۹ آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی www. ivafestival. irثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته‌های جشنواره می‌توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام راتکمیل کنند.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری سید عباس میر هاشمی بهمن و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر