کد خبر: 94389 A

تصویرگری کتاب‌های منتشر شده ۱۰ سال اخیر در ششمین دوسالانه تصویرگری ارائه می‌شود.

ایلنا: ششمین دوسالانه تصویرگری مهرماه برگزار خواهد شد و تصویرگران تا ۱۴ شهریور ماه می‌توانند از طریق سایت دوسالانه به نشانیwww. ۲salane. ir ثبت نام کنند و آثار خود را ارسال کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، دوسالانه امسال در سه بخش تصویرگری کتاب‌های منتشر شده ۱۰ سال اخیر در دو گروه سنی خردسال – کودک و نوجوان، بخش موضوعی جهان نور‌ها و سایه‌ها در سه گروه سنی خردسال – کودک و نوجوان و جوان و بخش استعداد جوان برای تصویرگرانی که به ادبیات داستانی علاقه دارند اما کتاب منتشر نکرده‌اند برگزار می‌شود. بخش غیر رقابتی دوسالانه نیز با عنوان دنیای جدید تصویرگری برگزار می‌شود.

دبیرخانه دوسالانه بنا به درخواست تعداد قابل توجهی از تصویرگران که کتاب‌هایشان در مرحله انتشار متوقف مانده تصمیم گرفت که امکان حضور این تصویرگران در دوسالانه فراهم شود.

این گروه از تصویرگران در صورتی که کتاب‌هایشان صفحه آرایی شده، از کتابخانه ملی ایران فیپا گرفته و دارای شابک معتبر باشند و فقط منتظر مرحله چاپ و نشر باشند می‌توانند در ششمین دوسالانه تصویرگری شرکت کنند. البته برای این گروه هر تصویرگر مجاز است فقط یک عنوان از چنین کتاب‌هایی را در دوسالانه شرکت دهد.

ششمین دوسالانه تصویرگری به دبیری کیانوش غریب‌پور از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری انجمن فرهنگی- هنری تصویرگران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر مهر ماه در تهران برگزار می‌شود.

دوسالانهٔ تصویرگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر