کد خبر: 9832 A

چهارمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، امروز به کار خود پایان می‌دهد.

ایلنا: چهارمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، که از ۲۷ شهریور ماه، در باغ موزه قصر، آغاز شده بود، امروز (۱۶ مهرماه) با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، اختتامیه چهارمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، با حضور دکتر ایازی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سیدمحمد جواد شوشتری، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، شورای برنامه ریزی و هیات داوران و هنرمندان شرکت کننده در سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، برگزار می‌شود و به نفرات اول تا سوم برگزیده در سمپوزیوم ۱۰، ۷ و ۵ میلیون تومان جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر به پاس شرکت در سمپوزیوم اعطا می‌شود.
این سمپوزیوم با هدف توسعه هنر مجسمه سازی معاصر و تلطیف فضاهای شهر تهران از طریق فراهم کردن شرایط به روز و شکوفایی آفرینش‌های هنری، تعمیم نگاه زیبا‌شناسانه در جامعه، تبادل تجربیات، اطلاعات و مهارت‌ها در زمینه مجسمه سازی شهری در میان هنرمندان و آشنایی شهروندان با مراحل اجرای آثار این سمپوزیوم برگزار می‌شود.
در چهارمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، ۲۰ هنرمند در بخش اصلی (۱۲ هنرمند ایرانی و ۸ هنرمند خارجی) و ۱۱ هنرمند در بخش دانشجویی شرکت داشتند.
آثار ساخته شده از سوی هنرمندان، در محوطه برگزاری چهارمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، در زمان اختتامیه به نمایش گذاشته می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند از آن بازدید کنند.
اختتامیه چهارمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، امروز (۱۶ مهرماه) ساعت ۱۸، در خیابان دکتر شریعتی، روبروی خیابان شهید مطهری، خیابان پلیس، باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر