کد خبر: 99530 A

فنائیان، پرفورمانس پنج اپیزودی موسیقی را پایان تابستان درخانه هنرمندان ایران اجرا خواهد کرد.

ایلنا: آرش فنائیان، آهنگساز و طراح پرفورمانس، یک پرفورمانس پنج اپیزودی موسیقی را توسط گروه «اقلیم» تا پایان تابستان درخانه هنرمندان ایران اجرا خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، آرش فنائیان، طراح و مدیرهنری این پرفورمانس و سرپرست گروه اقلیم، ضمن اعلام این خبر گفت: این پرفورمانس، یک تجربه متفاوت هنری و فرصتی برای هنردوستان خواهد بود تا نگاهی متفاوت به آثارفاخرموسیقی داشته باشند که درآن قطعاتی به سبک‌های کلاسیک و فلامنکو درالحان ایران و جهان به اجرا خواهد رسید.
فنائیان دراین باره ادامه داد: این اجرا در پنج اپیزود مختلف طراحی شده و مخاطب دراین اپیزود‌ها، همزمان با شنیدن قطعات، حضور درفضایی متفاوت را با استفاده از یکی دیگراز حواس‌اش تجربه خواهد کرد. حس چشایی، بویایی، بینایی و محتمل واژه و ادبیات.
ماهگل سرشت احمدی، نوازندهٔ گیتار، «Termeh or when I play classics»، کیانا وحیدی منش، با پیانو، «Classic Lounge»، امیر محمد امیدواران، با گیتار، «Aranjuez & some another»، امیرصوته کشان، با پیانو، «Café with Mozart» و هیمن قادر‌زاده، با گیتار، «Piece of Passion ازنوازندگان بخش‌های مختلف این اجرا هستند:
هریک ازاین نوازندگان، بخش‌های موثری از اولین آلبوم موسیقی خود را دراین پرفورمانس به اجرا خواهند گذاشت.
آرش فنائیان درپایان خاطر نشان کرد: برنامه ریزیمان بر این منوال است که این رویداد هنری توسط عوامل اجرایی اقلیم تا انتهای تابستان برگزار شود.
آرش فنائیان پیش از این تجربه کارگردانی نمایشنامه» آژی دهاک «اثر» بهرام بیضایی «و مدیریت هنری و آهنگسازی کنسرت‌های نور زمستانی و آبی عمیق که توسط گروه موسیقی آرشاما و به سرپرستی و آهنگسازی خود آرش فنائیان اجرا شدند، را درکارنامه هنری‌اش دارد.

آرش فنائیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر