کد خبر: 11148 A

از تاریخ ۲۰ مهرماه ۹۱ نمایشگاهی با عنوان «منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش» در محل این مؤسسه برگزار می‌شود.

ایلنا: کتابخانه و موزه ملی ملک؛ نمایشگاه منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش را برگزار می‌کند

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، دومین ۲سالانه تصویرگری نیایش در تیرماه ۸۹ توسط انجمن فرهنگی هنری تصویرگران و مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با سه موضوع امام رضا (علیه السلام)، نیایش و داستانهای مذهبی برگزار شد. اهداف این دوسالانه عبارتند از: گسترش ارزش‌های انسانی و معنوی به عنوان بخش مهمی از فرهنگ ایران اسلامی، تشویق هنرمندان تصویرگر به خلق آثار با موضوعات مذهبی و اخلاقی بویژه زندگی و سیره امام رضا (علیه السلام)، شناسایی و حمایت و تجلیل از هنرمندان تصویرگر و معرفی چهره‌های نو در عرصه تصویرگری.

در این مسابقه ۴۹۰ نفر با ۱۵۸۴ اثر شرکت کردند که از میان آن‌ها ۱۵ اثر برگزیده شد. همچنین ۱۸۰ اثر از میان آثار شرکت کننده انتخاب شد تا پس از نمایش در شهر‌های مشهد مقدس، قم و اصفهان، این بار در تهران و در محل مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش در آید.

علاقمندان می‌توانند از تاریخ ۲۰ مهرماه تا ۴ آبان ۹۱ همه روزه غیر از تعطیلات رسمی از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۶ از این نمایشگاه دیدن کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر