کد خبر: 23890 A

در سومین نشست بررسی جریان‌های ادبی هنری؛

در بیست و هشتمین نشست باشگاه کتاب تهران، سومین نشست «جریان‌های ادبی هنری» با موضوع رمانتیسم و با حضور امیرعلی نجومیان شنبه ۱۱آذر ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

ایلنا: در بیست و هشتمین نشست باشگاه کتاب تهران، سومین نشست «جریان‌های ادبی هنری» با موضوع رمانتیسم و با حضور امیرعلی نجومیان شنبه ۱۱آذر ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، سومین نشست «جریان‌های ادبی هنری» به رمانتیسم در جریان‌های ادبی می‌پردازد.
امیرعلی نجومیان نویسنده، نظریه‌پرداز، مترجم ایرانی و دانشیار ادبیات انگلیسی و نظریه ادبی دانشگاه شهید بهشتی، تاکنون تالیفات متعددی چون درآمدی بر مدرنیسم در ادبیات، درآمدی بر پست مدرنیسم در ادبیات، آئینه آفتاب: حضور شخصیت و آثار مولانا در غرب (به همراه بهمن نامور مطلق و سید سعید فیروزآبادی)، خوانشی پساساختگرا از آثار عباس کیارستمی (به همراه فریده آفرین)، نگارش مقالات فارسی و انگلیسی و ترجمه کتاب دانشنامه زیبایی‌شناسی از جمله فعالیت‌های وی است.
«جریان‌های ادبی هنری» به منظور آشنایی با مکاتب و سبک‌های ادبی هنری در جهت دست‌یابی به افزایش سواد ادبی هنری مخاطبان باشگاه کتاب تهران شنبه‌های دوم هرماه در فرهنگ‌سرای ارسباران پذیرای علاقه‌مندان حوزه ادبیات است.
باشگاه کتاب تهران، عنوان برنامه‌ای است که از سوی فرهنگ سرای ارسباران، در سه بخش «اتاق شعر»، «بازخوانی‌رمان‌های شاخص ادبیات معاصر ایران» و «جریان‌های ادبی هنری» به بررسی، نقد و کتابخوانی آثار ادبی با حضور دوستداران ادبیات می‌پردازد.
اعضای باشگاه کتاب تهران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فرهنگسرای ارسباران به نشانی، خیابان شریعتی، بالا‌تر از پل سید خندان، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

فرهنگسرای ارسباران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر