کد خبر: 23892 A

در دویست و شصت و دومین نشست باشگاه فیلم تهران؛

در دویست و شصت و دومین نشست هفتگی باشگاه فیلم تهران «بی‌تابی بیتا» جدید‌ترین اثر سینمایی «مهرداد فرید» یک-شنبه۱۲آذر، ساعت ۱۸در فرهنگسرای ارسباران اکران می‌شود.

ایلنا: در دویست و شصت و دومین نشست هفتگی باشگاه فیلم تهران «بی‌تابی بیتا» جدید‌ترین اثر سینمایی «مهرداد فرید» یک-شنبه۱۲آذر، ساعت ۱۸در فرهنگسرای ارسباران اکران می‌شود.
به گزارش ایلنا، «بی‌تابی بیتا» درباره «بیتا» دختری است جوان که به تازگی در یک مطب دندانپزشکی به عنوان منشی، مشغول به کار شده است. همه چیز وفق مراد اوست تا اینکه برخی از بیماران به او تهمت‌های ناروایی می‌زنند. «امیر» که به عنوان دستیار دندانپزشک دل به بیتا بسته نمی‌تواند این تهمت‌ها را تحمل کند و اتفاقاتی در این میان رخ می‌دهد.
حامد بهداد، الهه حصاری، فریبا کوثری، مجید مشیری، ذبیح افشار، نگار حسن‌زاده، شیوا خنیاگر، مانا عمویی، بهزاد جعفری، بهزاد اشکان، عصمت الملوک قجر، غلامرضا عسکری از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
نشست نقد فیلم سینمایی بلافاصله بعد از نمایش آن با حضور مهرداد فرید (کارگردان)، فریبا کوثری و الهه حصاری (بازیگران)، مرتضی غفوری (مدیر فیلمبرداری)، علی رزازیان (کار‌شناس مجری) و خسرو نقیبی (منتقد) برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت عضویت و حضور در این نشست‌باشگاه فیلم تهران می‌توانند ‌به فرهنگسرای ارسبارانواقعدر خیابان جلفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

بی‌تابی بیتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر