کد خبر: 42962 A

در کتاب مردی با دل شیر سعی شده تا به شایعاتی که بعضی از اهالی فوتبال ایران علیه قطبی به راه انداخته‌اند؛ پاسخ داده شود.

 ایلنا: کتابی با عنوان «مردی با دل شیر» که در مورد زندگینامه کامل افشین قطبی، سرمربی باشگاه فوتبال شیمیزو اس پالس ژاپن است، منتشر شد.

سید شاهو احمدی، مؤلف این اثر که عضو انجمن مهندسین فرهنگی غرب ایران است، در مورد این کتاب به خبرنگار ایلنا گفت: در این کتاب از 21 منبع فارسی و انگلیسی و همچنین مصاحبه با افشین قطبی استفاده شده است.

وی تصریح کرد: در کتاب مزبور سعی شده تا به شایعاتی که بعضی از اهالی فوتبال ایران علیه قطبی به راه انداخته‌اند، پاسخ داده شود.

احمدی افزود: یکی از بارزترین شایعات علیه قطبی این بود که قطبی آنالیزور بوده که در این کتاب با آوردن دلایل و اسناد مربوطه، این موضوع اثبات شده که قطبی هیچوقت آنالیزور نبوده و مربیگری را از سن 14 سالگی در یک مدرسه فوتبال در لس‌آنجلس آغاز کرده است.

عضو انجمن مهندسین فرهنگی غرب ایران ادامه داد:در اوایل زمستان 1390 پیشنهاد سرمربیگری در تیم ملی کره جنوبی به افشین قطبی داده شد که توانایی‌های این مربی را در مقیاس جهانی به اثبات می‌رساند.

احمدی خاطرنشان کرد: خواندن سرگذشت قطبی می‌تواند برای نوجوانان و جوانانی که می‌خواهند وارد بازیگری و مربیگری حرفه‌ای فوتبال شوند، جالب توجه باشد.

انجمن مهندسین فرهنگی غرب ایران به عنوان یک سازمان مردم نهاد، تحت نظر اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان فعالیت می‌کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر