کد خبر: 456 A

جدول زمانبندی برنامه‌های هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب در روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه از سوی روابط عمومی این جشنواره تشریح شد.

ایلنا: جدول زمانبندی برنامه‌های هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب تشریح شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره طنز حوزه هنری، برنامه‌های این جشنواره در روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.
در دو روز برپایی جشنواره، صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ کارگاه‌های آموزشی طنز در سالن شماره ۲ تالار اندیشه حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار خواهد شد.
در دو روز برگزاری این جشنواره ۴ کارگاه آموزشی طنز‌پردازی با سر فصل‌های مرتبط با موضوعات جشنواره و با حضور استادان شناخته شده این رشته بر پا می‌شود.
مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب بعدازظهر نخستین روز، یعنی شنبه ۲۵ شهریور ماه راس ساعت ۱۷ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره هم بعدازظهر روز دوم، یکشنبه ۲۶ شهریور ماه خواهد بود و در پایان همین مراسم برگزیدگان هفتمین جشنواره طنز مکتوب معرفی شده و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.
هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب با حضور طنز پردازان شناخته شده جوان و پیشکسوت کشور به همت دفتر طنز حوزه هنری برگزار می‌شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر