کد خبر: 49223 A

علی اسماعیلی از برگزاری کلاس­های آموزشی برای مجریان و متولیان برگزاری نمایشگاه كتاب در سطوح مدیریتی، اجرایی، فرهنگی، کار‌شناسی و خدماتی و ناشران خبرداد.

ایلنا: علی اسماعیلی رئیس بیست­ و ششمین نمایشگاه بین­‌المللی کتاب تهران که در جلسه کمیته برنامه­‌ریزی و اجرایی سخن می‌گفت؛ از برگزاری کلاس­های آموزشی برای مجریان و متولیان برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی در تمام سطوح مدیریتی، اجرایی، فرهنگی، کار‌شناسی و خدماتی و ناشران خبرداد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علی اسماعیلی سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست­و ششمین نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران افزود: قطعاً برگزاری جلسات آموزشی با هدف آشنایی مجریان و دست اندرکاران نسبت به خواسته­های نمایشگاهی و نوع کاربری این نمایشگاه، می‌­تواند مسایل را خود به خود و حتی قبل از وقوع حل ­کند.

اسماعیلی آموزش را مهم‌ترین رکن هر فعالیت دانست و گفت: آموزش می‌­تواند نسبت به بالا بردن سطح آگاهی و افزایش توانایی در اجرا و برپایی هرچه با شکوه­‌تر بیست­وششمین نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران مؤثر باشد.

وی افزود: کلاس­های آموزشی عنوان شده برای کلیه مدیران، مجریان، ناشران، کتاب فروشان و تمامی دست­‌اندکاران برگزار کننده نمایشگاه کتاب قبل از برگزاری نمایشگاه می‌­شود.

بیست­ و ششمین نمایشگاه بین­‌المللی کتاب تهران از ۱۱ تا ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌­شود.

علی اسماعیلی نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر