کد خبر: 50342 A

کتابخانه فرهنگسرای فردوس در شصت و ششمین نشست از سلسله نشست‌های‌ «بلور قلم» رمان «با عرض معذرت» نوشته شهرام شفیعی را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

ایلنا: رمان «با عرض معذرت» نوشته شهرام شفیعی نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، این رمان با رویکرد تازه در طنزنویسی به روایتی از زندگی و شخصیت دیکتاورهایی مانند صدام و نگاه به زندگی پشت پرده و پنهانی آنان نوشته شده است نثر این داستان نیز متناسب با محتوای مورد نظر نویسنده شکل گرفته است؛ ‌ به طوری که برخی از جمله‌ها با حرف ربط «و» به یکدیگر متصل نمی‌شوند و اغلب نقطه جمله‌ها را به پایان رسانده است. همچنین مخاطب از‌‌ همان ابتدا متوجه می‌شود که با زبانی متفاوت در ارایه موقعیت‌های طنزآمیز روبه‌روست.
این رمان در ۳۴۸ صفحه از سوی انتشارات نیستان منتشر شده است و فرزاد ادیبی طراحی جلد آن را برعهده داشته است.
این نشست روزسه شنبه ۸ اسفند ماه ساعت ۱۵: ۳۰ با حضور نویسنده، محمدرضا گودرزی و علی اکبر زین العابدین (منتقدین) در کتابخانه فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان جهت شرکت در برنامه «بلور قلم» می‌توانند به کتابخانه فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه بلوار فردوس بعد از چهارراه مخابرات مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۸۱۰۴۳ تماس بگیرند.
در نشست‌های قبلی «بلور قلم» نویسندگانی همچون سید مهدی شجاعی، محمد حنیف، اسداله شعبانی، سیدعلی شجاعی، فرهاد حسن‌زاده، ‌عرفان نظر آهاری، تکین حمزه لو، منیژه آرمین، مهدی رسولی، طلانژاد حسن و... حضور داشته‌اند.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر