کد خبر: 63143 A

محل استقرار کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب و همچنین جانمایی تشکل‌ها، با توجه به تغییر مکان بخش بین الملل و دانشگاهی تکمیل و آماده تحویل شده است.

ایلنا: مسوول کمیته پشتیبانی و تدارکات بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از اتمام چادرکشی بخش‌های آموزشی، کودک و نوجوان و آمادسازی نهایی بخش گمرک برای دریافت کتاب‌های خارجی خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کاووس باریکانی با اشاره به پایان مراحل آماده سازی شبستان مصلی اظهار کرد: محل استقرار کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب و همچنین جانمایی تشکل‌ها، با توجه به تغییر مکان بخش بین الملل و دانشگاهی تکمیل و آماده تحویل شده است.
وی ادامه داد: بخش بین‌الملل برای نخستین بار، به ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی منتقل شده و بخش دانشگاهی نیز در مکان سابق بخش بین الملل و در مسیر حرکت به سوی شبستان مستقر خواهد شد.

مسوول کمیته پشتیبانی و تدارکات بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزود: آماده سازی بخش گمرک نمایشگاه کتاب، برای تحویل کتاب‌های خارجی به پایان رسیده است. همچنین چادر کشی غرفه‌های آموزشی و کودک و نوجوان، امروز به اتمام رسیده و اکنون، آماده تحویل به ناشران است.
باریکانی خاطرنشان کرد: مراحل اتصال برق و مخابرات نمایشگاه کتاب هم به ترتیب ۸۰ و ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر