کد خبر: 63413 A

مسئول كمیته نشر الكترونیك بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، از حضور نزدیك به 100 شركت فعال در زمینه نشر كتاب الكترونیك در این نمایشگاه خبر داد.

ایلنا: محمدصادق افراسیابی گفت: فراخوان ثبت نام ناشران الکترونیک، اسفند ماه اعلام شد و مهلت آن‌ها بیست و چهارم فروردین ماه ۹۲ به اتمام رسید و ۲۰۰ شرکت ثبت نام کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری نمایشگاه کتاب، وی ادامه داد: براساس آخرین آمار، در ‌‌نهایت نزدیک به ۱۰۰ شرکت، آماده حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شده‌اند و نرم افزار‌ها و سایت‌های مرتبط با مقوله کتاب و کتابخوانی، توسط این شرکت‌ها معرفی خواهند شد.

مسئول کمیته نشر الکترونیک بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تاکید کرد: تاکنون ۲هزار و ۳۵۷ عنوان نرم افزارشامل کتاب‌های الکترونیک و نرم افزارهای حوزه کتاب و کتابخوانی توسط این شرکت‌ها برای عرضه در نمایشگاه کتاب ارسال شده‌اند.

محمدصادق افراسیابی خاطرنشان کرد: شورای تعیین مصادیق کمیته نشر الکترونیک بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به بررسی این نرم افزار‌ها خواهد پرداخت تا فقط نرم افزارهای حوزه کتاب در نمایشگاه امسال عرضه شوند.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر