کد خبر: 66675 A

250 نفر از کشورهای خارجی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. آلمان، مصر، چین، ترکیه، افغانستان، لبنان، کویت و بوسنی ازجمله کشورهای متقاضی صدور روادید هستند.

ایلنا: مدیر بخش روادید بیست و ششمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران گفت: بیش از ۴۰ درصد از روادید ناشران و میهمانان خارجی این نمایشگاه صادر شده است و با توجه به درخواست عده‌ای از میهمانان و ناشران خارجی مبنی بر حضور در ایران پس از افتتاح نمایشگاه، روند صدور روادید تا روزهای پایانی نمایشگاه کتاب ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری نمایشگاه كتاب، ایوب دهقان‌کار اظهار کرد: مراحل تشریفات کنسولی برای صدور روادید ناشران انجام شده و وزارت امور خارجه در ‌‌نهایت، روادید آن‌ها را صادر می‌کند. متقاضیان نیز برای دریافت روادید به سفارتخانه‌های ایران در کشور متبوع مراجعه خواهند کرد.
وی ادامه داد: بیش از ۴۰ درصد از روادید ناشران و میهمانان خارجی این نمایشگاه صادر شده و بقیه روادید‌ها تا قبل از آغاز نمایشگاه آماده می‌شود. با توجه به درخواست عده‌ای از میهمانان و ناشران خارجی مبنی بر حضور در ایران پس از افتتاح نمایشگاه، روند صدور روادید تا روزهای پایانی نمایشگاه کتاب ادامه خواهد داشت.
مدیر بخش روادید بیست و ششمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران تاکید کرد: حدود ۲۵۰ نفر از شخصیت‌های علمی، فرهنگی و مقامات رسمی کشورهای دنیا برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. آلمان، مصر، چین، ترکیه، افغانستان، لبنان، کویت و بوسنی ازجمله کشورهای متقاضی صدور روادید هستند.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۱۱ تا ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۹۲ در مصلای امام خمینی (ره) برپا خواهد شد. 

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر