کد خبر: 67308 A

مجموعه جدید ۹ جلدی شاهنامه با آخرین اصلاحات براساس نسخه مسکو به همت انتشارات سروش در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

ایلنا: مجموعه جدید ۹ جلدی شاهنامه با آخرین اصلاحات در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری نمایشگاه كتاب، رسول شکری نیا(مدیر روابط عمومی انتشارات سروش) گفت: انتشارت سروش امسال با توانی مضاعف در نمایشگاه کتاب حضور خواهد داشت. این موسسه در مجموع ۶۰۰ عنوان کتاب را در نمایشگاه کتاب بیست و ششم عرضه خواهد کرد که بیش از ۵۰ عنوان آن برای نخستین بار در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به مهم‌ترین آثار جدید انتشارات سروش افزود: مجموعه جدید ۹ جلدی شاهنامه در چاپی وزین و در قطع وزیری و برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب امسال عرضه خواهد شد. آخرین اصلاحات این مجموعه بر اساس نسخه مسکو صورت گرفته است. همچنین دیوان نفیس حافظ به قلم استاد گرجستانی و کتاب «خشت و خیال» اثر برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از دیگر آثاری است که انتشارات سروش برای نخستین بار در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه خواهد کرد.
شکری نیا عنوان کرد: غرفه سروش در نمایشگاه کتاب امسال با بیش از دو نشست نقد و بررسی میزبان علاقمندان خواهد بود.
وی از راه اندازی سایت طرفداران سروش برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب بیست و ششم خبر داد و گفت: بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب می‌توانند با ثبت نام در سایت اننتشارات سروش یا دریافت فرم عضویت، از آخرین اخبار حوزه کتاب با خبر شوند.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۱۱ تا ۲۱ اردیبهشت سال ۹۲ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر